ALFAPARFLD Intro Kit - ZESTAW STARTOWY DO KERATYNOWEGO PROSTOWANIA

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: ALFAPARF MILANO
 • Dostępność: Dostępność mała Dostępność mała  (1 szt.)
 • szt.
 • 107,00 zł
 
 
 
 
 
 
 
 
Seria: Lisse Design
 

Linia Lisse Design Keratin Therapy została opracowana tak, aby zagwarantować klientkom gładkie, aksamitne, błyszczące i łatwe w rozczesywaniu włosy, dzięki innowacyjnej techologii opartej na KeratynieW 100% bezpieczna i zgodna z wymogami norm międzynarodowych i norm CE**. Linia gwarantuje trwałe, utrzymujące sie do 3 miesięcy rezultaty oraz zapobiega puszeniu się włosów. Formuły niezawierające parabenów i formaldehydu zawierają ponadto:

 • Kera-Collagen Complex
  Kompleks oparty na hydrolizowanej keratynie oraz kwadernizowanym kolagenie. Kompleks gwarantuje długotrwałe prostowanie (efekt utrzymuje się do 3 miesięcy). Pod wpływem ciepła zmienia układ łańcuchów keratynowych, porządkując je w charakterystycznej, płaskiej formie.

 • Olejek Babassù
  Cenny olejek pochądzący z lasów Amazonii o wyjątkowych właściwościach zmiękczających. Dzięki niemu włosy stają się miękkie, jedwabiste i pełne blasku.

* Po każdej kolejnej aplikacji efekt jest coraz bardziej trwały i widoczny. 
** Testy weryfikujące wpływ ana środowisko wykonane zgodnie z metodologią amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska (EPA) mające na celu ocenę wartości granicznych narzuconych przez amerykańskie organizacje kontrolujące i nadzorujące  OSHA i ACGIH [odpowiednik polskiego BHP].

Zestaw Startowy składający się z czterech podstawowych produktów, pozwalający na wykonanie dwóch zabiegów prostowania keratynowego.

Skład zestawu:
- Deep Cleasing Shampoo - Szampon głęboko oczyszczający. Nie zawiera soli i siarczanów 40 ml,
- Smoothing Fluid - Płyn prostujący 100 ml
- Rehydrating Mask - Maska nawilżająca 40 ml.

Sposób użycia:

Krok A: Na zwilżone wodą włosy nałóż szampon Deep Cleansing Shampo (1), wykonaj delikatny masaż, następnie dokładnie spłucz włosy ciepłą wodą. Wysusz włosy suszarką.

Krok B: Wysuszone włosy podziel na 4 sekcje. Za pomocą załączonego aplikatora nakładaj obficie Smoothing Fluid (2) na pasma włosów o grubości 1-2 cm. Każde pasmo dokładnie przeczesz grzebieniem w celu dokładnego rozprowadzenia produktu na całej długości włosów. Nie nakładać na skórę głowy. Następnie okryj głowę foliowym czepkiem i pozostaw na 20 minut pod dodatkowym źródłem ciepła (klimazon, suszarka hełmowa), na ostatnie 5 minut pozostaw w temperaturze pokojowej.

Krok C: Po upływie czasu działania delikatnie spłucz włosy ciepłą wodą przez około 15 sekund, osusz włosy ręcznikiem i nałóż na wilgotne włosy Rehydrating Mask (4), rozczesz włosy grzebieniem, pozostaw na 5 minut, a następnie spłucz włosy przez około 15 sekund.

Krok D: Wysusz włosy za pomocą szczotki i suszarki. Następnie przy pomocy prostownicy przeciągnij każde z pasm włosów o grubości 0,5 cm.
Włosy grube/naturalne temperatura prostownicy 200/210°C, od 8 do 10 razy prostownicą.
Włosy normalne/neutralne temperatura prostownicy 190/200°C, od 6 do 8 razy prostownicą.
Włosy farbowane temperatura prostownicy 170/180°C, od 6 do 8 razy prostownicą.
Włosy rozjaśniane, z pasemkami temperatura prostownicy 160/170°C, od 7 do 9 razy prostownicą.


Krok E1:
Nałóż Rehydrating Mask na wilgotne włosy, rozczesz włosy grzebieniem, pozostaw na 5 minut., a nastepnie spłucz. Po spłukaniu układaj włosy jak zawsze.
Krok E2:
Jeśli kolor kosmetyczny włosów uległ zmianie, wymieszaj odcień z Color Wear ( w proporcji 1:2 z aktywatorem) oraz z Rehydrating Mask ( 30g koloru + 60g aktywatora + 30 g maski) nałóż na włosy pozostaw na 10 minut a następnie dokładnie spłucz. Po spłukaniu układaj włosy jak zawsze.

Uwaga: Należy używać rękawiczek ochronnych. 
Nie nakładać na skórę głowy. Trzymać z dala od dzieci.. W przypadku dostania się do oczu przemyć dokładnie ciepłą wodą.