Henna w proszku do brwi i rzęs - brązowa 40g

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępność duża Dostępność duża  (99974 szt.)
  • szt.
  • 12,00 zł

Profesjonalna HENNA w proszku  do brwi i rzęs w zakręcanym słoiczku o pojemności 20g - kolor brązowy. Henna wykonana jest z najwyższej jakości barwników, dzięki czemu efekt jest bardzo naturalny i utrzymuje się na brwiach i rzęsach wyjątkowo długo. Jest bardzo łatwa i bezpieczna w użyciu 

Sposób użycia: Odpowiednią ilość henny umieścić w szklanym naczyniu i wymieszać z niewielką ilością 3% wody utlenionej do uzyskania konsystencji ciasta. Patyczkiem owiniętym watą nakładać na brwi i rzęsy. Po upływie 15 minut dokładnie umyć wodą z mydłem.

Próba uczuleniowa: Niewielką ilość henny wymieszać z 3% wodą utlenioną i nanieść na mała powierzchnię skóry lub za uchem. Po 15 min. zmyć. Jeżeli w przeciągu 24 godzin nie wystąpiły żadne zmiany na skórze, można przystąpić do barwienia brwi i rzęs. Środki ostrożności: preparat zawiera nadtlenek wodoru, środek silnie drażniący, może powodować reakcję alergiczną. Przed zabiegiem wykonać próbę uczuleniową. Unikać kontaktu z oczami. Stosować rękawice ochronne.
Tylko do użytku profesjonalnego. Chronić przed dziećmi.

Skład: (INCI): calcium carbonate, carboxymethylcellulose, p-Aminophentol, hydrogen peroxide.