Wosk do depilacji Bananowy 100ml

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: RONNEY
 • Dostępność: Dostępność duża Dostępność duża  (999991 szt.)
 • szt.
 • 5,90 zł

Wosk  działa zmiękczająco i przeciwzapalnie na skórę.  Doskonale przykleja się do włosów czyniąc depilację bardzo przyjemną i łagodną. Znacznie zmniejsza ryzyko podrażnień.  Konsystencja i bardzo dobra jakość tego wosku pozwala na bardzo skuteczne depilowanie włosów. Posiada bardzo dobrą przyczepność. System Roll-On upraszcza i przyspiesza aplikację wosku. Zapobiega nadmiernemu wyciekowi wosku i ułatwia rozprowadzanie go po miejscu przeznaczonym do depilacji.

Sposób użycia:

 1. Wkład z woskiem należy włożyć do podgrzewacza i podłączyć go do prądu.
 2. Podczas rozgrzewania się wosku należy przygotować skórę w miejscach, gdzie ma być przeprowadzona depilacja.
 3. Aby zabieg usuwania włosów był dokładniejszy, skórę należy uprzednio oczyścić i odtłuścić (LOTION PRZED DEPILACJĄ), a następnie osuszyć.
 4. Korzystne jest wykonanie dzień wcześniej peelingu. Niezalecane jest stosowanie balsamów ani kremów. Można natomiast zastosować talk lub zasypkę, które absorbują wilgoć powstałą przy poceniu. (Dotyczy to w szczególności miejsc pod pachami, gdzie umiejscowionych jest najwięcej gruczołów potowych. Po około 20-25 minutach rozgrzewania wosk jest gotowy do użycia).
 5. Aby upewnić się co do temperatury i konsystencji wosku, należy sprawdzić go na pasku.
 6. Jeśli wosk jest odpowiedni, nakłada się równomiernie, nie ciągnie się, ani też nie parzy, to można rozpocząć zabieg depilacji. Jeżeli wosk jest gęsty- należy go dogrzać.
 7. Wosk nakładamy zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa. Następnie do wosku przykładamy i dociskamy pasek fizelinowy.
 8. Jedną ręką przytrzymujemy okolice poniżej paska i lekko naciągamy skórę zgodnie z kierunkiem nakładania wosku, natomiast drugą ręką energicznie odrywamy pasek w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa.
 9. W celu złagodzenia bólu i uczucia pieczenia należy mocno przycisnąć dłoń do depilowanego miejsca.
 10. Po zakończeniu zabiegu ewentualne pozostałości należy zmyć OLEJKIEM PO DEPILACJI, a w przypadku wosku cukrowego wodą bez użycia detergentów.
 11. Na koniec nakładamy łagodzące podrażnienia MLECZKO PO DEPILACJI lub opóźniający wzrost cebulki włosa KREM PO DEPILACJI, który sprawi, iż włosy staną się delikatniejsze i cieńsze, a kolejne zabiegi depilacji mniej bolesne.
 12. W zależności od potrzeb zabieg należy powtórzyć po upływie 3-4 tygodni.